Hotel Polonia jest tanim hotelem w centrum Wrocławia, z którego wszędzie jest blisko: do dworca głównego PKP, dworca autobusowego i przedstawicielstw linii lotniczych, teatru, opery i filharmonii. Stąd mozna rozpocząć zwiedzanie miasta (stare miasto i rynek 5 minut pieszo). Oferujemy 145 pokoi jedno, dwuosobowych oraz apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę oraz telewizor i telefon. W hotelu znajduje się sala restauracja na 80 miejsc, sala bankietowa na 50 miejsc oraz ogródek w pasażu. Hotel organizuje seminaria, konferencje, szkolenia w salach konferencyjnych wyposazonych w podstawowy sprzęt oraz dostęp do internetu. 50m od hotelu znajduje się parking samochodowy.

Hotel akceptuje następujące karty kredytowe i płatnicze: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DINNERS CLUB, JCB, POLCARD oraz karty rabatowe REEMTSMA, SHOP & SAVE TM, EURO26

Pokoje w hotelu Polonia

Hotel stosuje dogodne dla klientów formy rozliczeń (gotówkę, przelew oraz karty kredytowe i rabatowe), a w weekendy oferowane są specjalne promocyjne ceny niższe od cen standardowych w dni tygodnia.
Ceny standardowe w PLN:
Pokój jednoosobowy
Uwaga! Dla Studentów posiadamy specjalną ofertę:
Pokój jednoosobowy (bez śniadania) – 55 PLN
Pokój dwuosobowy (bez śniadania) – 90 PLN
Miejsce w pokoju dwuosobowym tylko 45 PLN

Restauracja w hotelu Polonia

Do dyspozycji gości restauracja na 80 osób oferująca dania tradycyjnej kuchni polskiej i galicyjskiej. Istnieje możliwość organizacji przyjęć i bankietów w sali bankietowej na 50 miejsc.

Sale wielofunkcyjne

Hotel dysponuje możliwością organizacji konferencji i spotkań na 40-60-200 osób w ustawieniu kinowym oraz 25-40-160 osób w ustawieniu ze stołami. Sale wyposażone są w podstawowy sprzęt audiowizualny.
Ceny wynajmu sal:
a 40 osób – 40 zł/godz
na 60 osób – 70 zł/godz
na 200 osób – 100 zł/godz

Lokalizacja hotelu Hotelu Polonia

Hotel położony jest w centrum miasta, u zbiegu ulic Świdnickiej i Piłsudskiego. Do głównej stacji kolejowej jest 500 m a do głównej stacji PKS jest 600 m. Do hotelu kursują tramwaje nr.:0, 2, 4, 6, 7, 11, 14, 20, 17, 24, 5. Lotnisko znajduje się w odległości 15 km od hotelu.